Yükleniyor...

Özgün Yazılım

Php - Delphi - Java - Css

Daha fazla ürün yada hizmet satmak için en önemli adım olan yol bir internet (web) sitesi sahibi olmaktan geçer

Bir web sitesi günümüzdeki en etkili ve maliyeti en düşük reklam araçlarının başında olduğu kabul edilmektedir. Reklam ise firmanın sürekliliğinde, başarılı olmasında ve büyümesinde en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılan hizmetlerinizin ya da ürünlerinizin daha fazla tüketiciye ulaştırılması için vakit kaybetmeden gelin, günümüzün en etkili reklam ve ulaşım aracı olan bu dijital dünyada yerinizi hazırlayalım.

Bir web sitesi aldıktan sonra size teslim edilene kadar nasıl mı yapılıyor ? İşte sorunuzun cevabı

Bizim ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren istekleriniz doğrultusun da araştırma ve analizlerimiz başlar. Size sunulan taslağın onayını aldıktan sonra tasarımı başlatıyoruz, sonraki süreçte HTML5, CSS3, Php yada Asp.net teknolojileriyle web sitenizin sayfalarının içerikleri, kodları girilip hazırlanan taslak site içerisine yerleştirilir. Her şey tamamlanır site yayına verilmeden önce sizin onayınıza sunulur, gerektiği takdir de revizyon işlemi gerçekleşip siteniz yayına verilir.

 

* Güvenilir
Yapı Sunuyoruz


En son teknoloji, Sürekli güncel güvenlik dil ve kaynaklar ile aynı zamanda periyodik alınan yedekleme işlemleri ile güvenliğinizi en iyi şekilde sağlıyoruz.

 

* Memnuniyet Garantisi


Tüm paketlerimizde memnuniyet 1. önceliğimizdir. Yayın olmadan önce sizlere demo sunulur daha sonra istenilen istekler karşısında tekrar düzenleme yapılır.

 

* Mobil Uyumlu
Responsive


Tüm sunduğumuz alt yapılar responsive tasarımdır. Google için gerekli olan bu yapı sitenizi çok daha şık gösterecektir.

 

* Farklı Olun
Farkınızı Belli Edin


Özgün web yazılım sayesinde tüm yapı tamamen farklı ve sadece size özel hazırlanacaktır.

VH MEDYA HAKKINDA DÜŞENCELERİNİZ

GÖRÜŞ BİLDİR
BAŞA DÖNÜŞ